Hnojiva 

Je tady 15 produktů.

Rostliny ocení, pokud jim dodáte patřičnou výživu. Pro low-tech akvária (slabší osvětlení, bez CO2 dávkování z tlakové láhve, nenáročné a pomalu rostoucí rostliny) doporučujeme hnojivo Bioflor. Pro high-tech akvária (hustě zarostlá rostlinná akvária s náročnými rostlinami, výkonným LED osvětlením a dávkováním CO2 z tlakové láhve) doporučujeme hnojivo Bioflor Master. V kombinaci s hnojivem Bioflor Master můžeme použít doplňující hnojiva dle aktuálních nároků rostlin - Makron NPK, Fosfor+ a Nitrate Green. Hnojiva je fajn kombinovat s přípravkem CO2 Vital, který dodá do akvária CO2 a působí i proti řase. Pokud do akvária vysazujete rostliny s velkým kořenovým systémem (Echinodorus, Cryptocoryne, Anubias), pak sáhněte po kuličkách Bivoj. Všechny přípravky, které se vám budou hodit k péči o akvárium najdete v komplexním balíčku Krásné akvárium.

Více o hnojení rostlin se dozvíte v článcích:


Dávkovací schéma najdete v článku Jaké přípravky dávkovat do akvária? Zajímá vás, co kromě živin potřebují akvarijní rostliny? Pak mrkněte na článek

Pro velkou poptávku nestíháme aktuálně některé přípravky vyrábět a naskladňovat "do zásoby", ale pouze na uspokojení stávajících objednávek. Pokud je dostupnost uvedená "Ve výrobě", bude vaše objednávka odeslána maximálně s jedním dnem zpoždění (většinou se nám ale podaří odeslat standardně druhý den). Děkujeme za pochopení. 

Zobrazeno 1 - 15 z 15 produktů

Hnojiva