Hnojiva 

Je tady 14 produktů.

Rostliny ocení, pokud jim dodáte patřičnou výživu. Pro méně náročná akvária (slabší osvětlení, nenáročné a pomalu rostoucí rostliny) doporučujeme hnojivo Bioflor. Pro rostlinná akvária s LED osvětlením doporučujeme hnojivo Bioflor Master. Hnojiva je fajn kombinovat s přípravkem CO2 Vital, který dodá do akvária CO2 a působí i proti řase. Pokud do akvária vysazujete rostliny s velkým kořenovým systémem (Echinodorus, Cryptocoryne, Anubias), pak sáhněte po kuličkách Bivoj. Všechny přípravky, které se vám budou hodit k péči o akvárium najdete v komplexním balíčku Krásné akvárium.
Více o hnojení rostlin + dávkovací schéma najdete v článku Jaké přípravky dávkovat do akvária? Zajímá vás, co potřebují akvarijní rostliny? Pak mrkněte na článek

Pro velkou poptávku nestíháme aktuálně některé přípravky vyrábět a naskladňovat "do zásoby", ale pouze na uspokojení stávajících objednávek. Pokud je dostupnost uvedená "Ve výrobě", bude vaše objednávka odeslána maximálně s jedním dnem zpoždění (většinou se nám ale podaří odeslat standardně druhý den). Děkujeme za pochopení. 

Zobrazeno 1 - 14 z 14 produktů

Filtrovat podle

Dostupnost

Hnojiva