Akvarijní živočichové 

Je tady 162 produktů.
Akvarijní ryby a živočichy nabízíme od r.2009 v kamenném obchodě Akvazoo Rataj. Za tu dobu jsme si nejen našli prověřené a zkušené chovatele, ale naučili jsme se rybám rozumět a staráme se o ně s maximální péčí. Ryby krmíme japonským krmivem Hikari a krmivem Rataj pro extra vybarvení a vitalitu. Rybám taky dopřáváme výluh z mandlovníkového listí Safe water. Mandlovníkové listí působí nejen bakteriostaticky, ale podporuje i kondici a vybarvení ryb. Pravidelně do nádrží dáváme patrony s Carbon+ a Aqua purou

A v neposlední řadě nás tento živý svět hodně baví. Pojďte se do našeho podvodního světa ponořit s námi. Co byste měli vědět před nákupem? 

DOPRAVA

1) Osobní vyzvednutí v Akvazoo Rataj v Šumperku
  • Vyberte si akvarijní živočichy a zvolte možnost osobního vyzvednutí v Šumperku, kdy za dopravu nic neplatíte.
2) Doručení v rámci našich rozvozů
  • Akvarijní živočichy Vám dovezeme v rámci našich rozvozů - termín přepravy závisí na tom, kdy máme nejbližší rozvoz Vaším směrem.
  • Po obdržení objednávky Vám zavoláme a domluvíme se na termínu doručení.
BALENÍ 
  • Ryby jsou přepravovány v plastovém sáčku, který je dofouknutý kyslíkem
  • K zajištění tepelné izolace jsou ryby během přepravy umístěny do polystyrenové krabice
AKLIMATIZACE ŽIVOČICHŮ
  • Před vypuštěním živočichů do akvária je třeba je pozvolna aklimatizovat na teplotu a hlavně chemismus vody v akváriu. Balík s živočichy necháme vytemperovat na pokojovou teplotu. Následně otevřeme sáček s živočichy a nalijeme do něj pozvolna vodu z akvária tak, aby jsme navýšili objem vody zhruba o 50%. Ryby necháme 15 minut aklimatizovat (ne déle), a poté je s obsahem celého sáčku pomalu nalijeme do akvária. pH akvarijní vody ve vašem akváriu by mělo být v rozmezí 6,5- 7,5 (zjistíte testem AKVIN) a nulový obsah nitritů (zjistíte testem  AZOTIN).

REKLAMACE
  • Ryby chováme a balíme tak, aby k Vám dorazily ve 100% kondici. Pokud by se vám ale něco nezdálo, prosíme Vás o vyfocení ryb ještě předtím, než je vypustíte do akváriaReklamaci spolu s fotkou nám odešlete na email info@rataj-spk.cz. Důležité je dodržet kroky aklimatizace živočichů, aby ryby nedostaly šok.

INFORMACE

Zobrazeno 1 - 24 z 162 produktů

Akvarijní živočichové