Proti řasám 

Je tady 5 produktů.

Pokud akvárium správně funguje, tak se řasy objevují pouze v omezené míře nebo vůbec. Správný postup na založení akvária najdete ve videu Zakládáme akvárium. Ve stručnosti problémům s řasami předcházíme biologickou filtrací, vhodným osvětlením, dobou svitu, zdravými rostlinami a pravidelnou výměnou vody. Doporučujeme také vysadit do akvária řasožravé ryby a šneky, pravidelně přidávat prospěšné bakterie. Podrobnější informace, jak se zbavit řas najdete v návodu Jak na řasy. 
V naší nabídce najdete jak podpůrné prostředky Řasobijec, Bactoesex, CO2 Vital, tak razantní přípravek proti štětičkové řase a sinicím Algaedestruct
Velmi se nám taky osvědčilo používání ozónizátoru a samozřejmě nejeefektivněji působí optimální množství CO2 ve vodě. Rostliny jsou pak vitální a zdravé a řasy nemají šanci. CO2 dávkujeme do akvária pomocí tlakové láhve.
Zelený zákal vyřeší dobře UV lampa nebo přípravek Seachem Clarity.

Pro velkou poptávku nestíháme aktuálně některé přípravky vyrábět a naskladňovat "do zásoby", ale pouze na uspokojení stávajících objednávek. Pokud je dostupnost uvedená "Ve výrobě", bude vaše objednávka odeslána maximálně s jedním dnem zpoždění (většinou se nám ale podaří odeslat standardně druhý den). Děkujeme za pochopení. 

Zobrazeno 1 - 5 z 5 produktů

Filtrovat podle

Proti řasám