AQUAEL ASAP 300 Expand

AQUAEL ASAP 300

Aquael

5905546194952


aq20

Nové

Řada inovativních vnitřních filtrů ASAP se vyznačuje jednoduchým designem. S výměnou náplní nebo čištěním filtru nebudete mít žádné problémy. Vzhledem k tomu, že filtry mohou pracovat v mělké vodě (hloubka 5 cm a více), jsou ideální i pro akva-terária.

Více podrobností

na cestě

255 Kč

s DPH

Popis

polečnost AQUAEL představuje novou revoluční řadu vnitřních akvarijních filtrů.
Filtry ASAP kombinují vysoký výkon a skvělé užitné vlastnosti s promyšleným designem, který zkracuje čas potřebný k údržbě.

Vnitřní filtr ASAP se skládá z moderního energeticky úsporného motoru umístěného ve stylovém krytu a velké průhledné filtrační misky naplněné filtrační pěnou. Houba je rychle osídlena prospěšnými bakteriemi, takže voda prochází biologickou i mechanickou filtrací. Díky tomu zůstává čistá a bezpečná pro obyvatele akvária. Filtr vyžaduje dva základní typy údržby. Jeden spočívá ve vyjmutí filtrační misky a její výměně za novou (nabízíme standardní patrony i patrony s aktivním uhlím nebo absorbérem fosfátů, které zabraňují růstu řas). Druhá spočívá v opláchnutí filtrační houby ve vodě vypuštěné z nádrže. Tuto operaci lze provést bez nutnosti vyjmout celý filtr z akvarijní nádrže, což je velmi pohodlné a výrazně zkracuje dobu údržby.

Nové vnitřní filtry ASAP jsou také ideální pro použití v akvateráriích, protože mohou pracovat v mělké vodě hluboké pouhých 5 cm. Kromě toho účinně okysličují vodu v nádrži tím, že způsobují silný pohyb vodní hladiny. K dispozici jsou tři modely filtrů s výkonem odpovídajícím 300, 500 a 700 l/h. Jsou určeny pro použití v akvarijních nádržích o objemu od několika desítek do 250 litrů. Díky svým funkčním vlastnostem mohou tyto filtry používat jak začínající, tak zkušení akvaristé.

Parametry

Rozměry5x7,6x15,4
Příkon4,2 W
Výkon300l/h

Vnitřní filtry