AQUAEL UNIFILTER 750 UV POWER Expand

AQUAEL UNIFILTER 750 UV POWER

Aquael

5905546058346


aq18

Nové

UNI FILTER UV je vybaven ultrafialovými diodami. Pomáhají udržovat křišťálově čistou vodu a zajišťují optimální životní podmínky pro obyvatele akvária. Dvojitá filtrační kazeta zajišťuje nepřetržitý provoz i v těch nejnáročnějších podmínkách. Přídavná nádoba slouží k rozšíření filtru o další biologická nebo chemická média.

Více podrobností

Skladem

760 Kč

s DPH

Popis

AQUAEL UNIFILTER UV je určen k čištění a provzdušňování akvarijní vody. Kromě účinné filtrace vody sterilizuje vodu pomocí ultrafialových LED diod. To zabraňuje růstu plovoucích řas, prvoků a bakterií, což vede ke zvýšení čistoty vody a zdravějšímu prostředí pro ryby. UV LED diody lze zapínat a vypínat nezávisle na filtru. UNIFILTER UV se snadno ovládá. Jeho výkon lze nastavit pomocí kolečka tvořeného kopulí rotoru. Směr odtoku vody lze měnit až o 90°.

Filtr je vybavený keramickou osou rotoru pro ještě tišší provoz a zvýšenou odolnost.

Speciálně navržená komora pro filtrační médium zabraňuje vytékání vody z filtru do akvária při výměně vody nebo při vyjmutí filtru z akvária, např. za účelem výměny vody nebo umytí houby. Pro usnadnění údržby filtru UNIFILTER UV dodáváme dvě samostatné houbové vložky, které lze střídavě vyjmout a vyčistit. Tímto způsobem jsou chráněny kolonie nitrifikačních bakterií, které jsou nezbytné pro dusíkové procesy. Aby byla zajištěna nepřetržitá filtrace, doporučujeme čistit houbové filtrační kazety střídavě a nezávisle na sobě.

Parametry

Rozměry6,7x11,2x25,5
Pro akvária200 - 300
Příkon8 W
Výkon750 L/H

Vnitřní filtry