AQUAEL FAN 3 PLUS Expand

AQUAEL FAN 3 PLUS

Aquael

5905546030717


aq16

Nové

Filtry FAN se vyznačují osvědčenou a spolehlivou konstrukcí. Chovatelé ryb po celém světě vysoce oceňují jejich vynikající filtrační parametry, komfort každodenního používání a funkci provzdušňování vody. Filtry jsou ideální pro malá a středně velká akvária a dokonce i pro akva-terária.

Více podrobností

Skladem

610 Kč

s DPH

Popis

Vnitřní filtr AQUAEL FAN je určen k čištění a provzdušňování vody v akváriích. Díky pečlivě vybrané houbě na perforovaném altánku je filtr odolný vůči nečistotám a nevyžaduje časté čištění. Ochranná plastová nádoba zachycuje hrubé nečistoty, což zajišťuje dlouhodobě účinnou filtraci akvarijní vody.

Vnitřní filtr FAN se snadno instaluje a obsluhuje. Speciálně navržená komora pro filtrační médium zabraňuje vytékání vody z filtru do akvária při výměně vody nebo při vyjmutí filtru z akvária, např. za účelem umytí houby.

Utěsněná komora rotoru zajišťuje tichý provoz a vysoký výkon při relativně nízké spotřebě energie.

Model MICRO filtrů AQUAEL FAN může navíc pracovat ve velmi mělké vodě (v hloubce pouhých 2 cm), takže je ideální i pro nejmenší akvaterária.

Jedinečnost vnitřních filtrů FAN spočívá v tom, že jejich výkon lze pohodlně regulovat bez nutnosti vkládat ruce do vody, protože kopuli s ergonomickým ovládacím kolečkem lze umístit nad vodní hladinu.

Směr odtoku vody lze nastavit až o 75°.

Parametry

Rozměry8,2x9,4x27,6
Pro akvária150 - 250
Příkon12 W
Výkon700l/h

Vnitřní filtry