AQUAEL ULTRAMAX 1500 Expand

AQUAEL ULTRAMAX 1500

Aquael

5905546314275


aq24

Nové

ULTRAMAX je technologicky vyspělý vnější filtr, jehož konstrukce je založena na patentovaných řešeních, která zaručují mimořádný komfort používání, dokonalou čistotu vody a optimální parametry vody i v těch nejnáročnějších akváriích.

Více podrobností

na cestě

3 129 Kč

s DPH

Popis

ULTRAMAX - inovativní, technologicky vyspělé kanystrové filtry využívající patentovaná řešení. Jsou mimořádně uživatelsky přívětivé a lze je použít prakticky v jakékoli nádrži k čištění vody a udržování požadovaných parametrů vody. Lze je použít ve sladkovodních i mořských akváriích. To jsou jejich hlavní výhody:

Nevídaný výkon - filtry ULTRAMAX se mohou pochlubit vysokým průtokem vody (max. 1000 až 2000 l/h) a mohou účinně pracovat i ve velmi velkých nádržích (až 700 l). Kromě toho jsou velmi prostorné, takže pojmou velké množství filtračních médií. Filtrační média jsou umístěna v praktických ergonomických koších, z nichž každý má objem 1,9 l (v závislosti na modelu je počet košů 3 až 5). To zaručuje mimořádně účinnou mechanickou a biologickou filtraci. Filtry jsou dodávány s kompletní sadou filtračních médií pečlivě vybraných tak, aby vyhovovaly potřebám typického akvária.

Vestavěný předfiltr - první svého druhu na trhu Ve víku každého filtru ULTRAMAX je zabudován velký houbový předfiltr (o objemu cca 0,6 l). Je navržen tak, aby zachycoval běžné mechanické nečistoty dříve, než se dostanou dovnitř filtru. Tímto způsobem předfiltr chrání zařízení před zanesením, což snižuje potřebnou frekvenci čištění na minimum. Místo toho stačí houbičku předfiltru pravidelně omývat ve vodovodní vodě. To zabere jen několik minut a nevyžaduje to odpojení filtru od napájení ani jeho vyjmutí z akvarijního stojanu.

Mimořádně tichý provoz: vynikající konstrukce rotoru čerpadla a komory rotoru - podložená více než třicetiletými zkušenostmi týmu konstruktérů společnosti AQUAEL - a použití keramické hřídele rotoru vedou k prakticky bezhlučnému provozu. Z tohoto důvodu lze filtr volně používat v jakékoli místnosti, dokonce i v ložnici.

Výjimečně nízká spotřeba energie - společnost AQUAEL dbá na ochranu životního prostředí a pomáhá svým zákazníkům šetřit peníze. Proto inovativní filtry ULTRAMAX spotřebovávají velmi málo energie, což pro chovatele akvárií znamená nižší účty za elektřinu. Model ULTRAMAX 2000 spotřebuje pouze 24 W za hodinu!

Bezpečnost provozu - přívody a odvody vody ve filtrech ULTRAMAX jsou vybaveny dvojitými kulovými ventily, které jsou mimořádně spolehlivé. Ventily zabraňují i těm nejmenším únikům vody a umožňují snadné a rychlé odpojení hadic od filtru, když je třeba provést jeho čištění a údržbu.

Produktová řada ULTRAMAX zahrnuje tři modely filtrů (ULTRAMAX 1000, 1500 a 2000) s výkonem od 1000 do 2000 l/h.

Výhody výrobku:

  • velký objem filtračního média vytváří ideální podmínky pro růst prospěšných nitrifikačních bakterií
  • vestavěný předfiltr zajišťuje dlouhodobý provoz bez nutnosti čištění
  • volná konfigurace filtračních médií
  • jemná regulace výkonu umožňuje snadno přizpůsobit rychlost provozu potřebám uživatele
  • režim samonasávání při spuštění
  • výjimečně tichý provoz díky keramickým rotorům
  • obsahuje dvojité kohouty pro odpojení

Parametry

Rozměry27x29x45,5
Pro akvária250-450l
Příkon16W
Výkon1500 L/H
Výtlak1,7m
Objem filtru13,5 l
Hadice nátok16/22
Hadice výtok16/22

Vnější filtry