Hikari CrestGel 50 g Expand

Hikari CrestGel 50 g

Hikari Hikari

042055206112


5507

Nové

214 Kč

s DPH

Popis

Hikari CrestGel je vysoce aromatická výživná směs výživných látek je ideální pro gekony, kteří používají svůj jazyk ke smyslovému vnímání a výběru potravy s ovocnou chutí.

Odšroubujte víčko a vytlačte požadované množství krmiva na lžíci, misku nebo pinzetu. Pokud váš domácí mazlíček nepřijímá CrestGel snadno, zkuste přiložit nástroj s gelem před ústa. Krmte raději později, protože gekoni jsou nejaktivnější v noci.

Příjemná chuť

  • I když přecházíte z jiných krmiv, vaši plazi rychle přijmou CrestGel díky struktuře a skvělé chuti. Laboratorně ověřená směs živin.
  • Výživné krmivo z moučných červů a pečlivě vybíraných ovocných ingrediencí, jako je mango. Obsahuje všechny potřebné živiny pro plazy, kteří konzumují ovoce a hmyz.
  • Budou žít dlouhý a zdravý život bez ztráty vápníku nebo jiných minerálních doplňků. Vše, co potřebují, je již obsaženo v krmivu.

Vytvořen po rozsáhlých pokusech v laboratoři Hikari® Aquatic Lab a po úspěšném krmení Crested Geckos pomocí CrestGel, výhradního krmiva.

Speciálně navržený obal udržuje kvalitu

Jedinečný obal CrestGel eliminuje parazity, bakterie a nedostatek konzervačních látek snižuje riziko zdravotních potíží.

Krmivo je vhodné pro tyto plazy:

Anolis barakojský (Anolis baracoae), Felsuma madagaskarská (Phelsuma madagascarensis), Felsuma Standingova (Phelsma standingii), Felsuma Klemmerova (Phelsuma klemmeri), Felsuma plochoocasá (Phelsuma laticauda), Gekon Kihowellův (Lygodactylus Kimhowelli), Gekon lávový (Tarentola delalandii), Gekon madagaskarský (Paroedura pictus), Gekon modrý (Lygogactylus wiliamsii), Gekon panenský (Lepidodactylus lugubris), Gekon páskovaný (Gekko vittatus), Gekon trpasličí (Hemiphillodactylus typus), Gekon Ulikovského (Gekko ulikovskii), Pagekon řasnatý (Rhacodactylus ciliatus).

Krmiva