Sleva Aquatlantis Aquaplasma 75 Expand

Aquatlantis Aquaplasma 75

Aquatlantis Aquatlantis

Nové

Aquatlantis Aquaplasma 75 je špičkové a kompletně vybavené nástěnné akvárium s LED osvětlením a filtrací. Objem je 39l. Rozměr 70 x 20 cm. Sleva 40% platí do vyprodání zásob!

Více podrobností

Skladem

6 285 Kč

s DPH

10 475 Kč s DPH

-40%

Popis

Aquatlantis Aquaplasma 75 je špičkové a kompletně vybavené nástěnné akvárium s LED osvětlením a filtrací. Objem je 39l. Rozměr 70 x 20 cm

 • Díky minimalistickému celoskleněnnému provedení perfektně vynikne v každém interiéru.
 • Vyladěné spektrum LED osvětlení akcentuje svěží barevnost rostlin a akvárium je tak zdrojem příjemného ambientního osvětlení.
 • Doporučujeme také do pracovního prostředí, jako relaxující prvek do kanceláře, ordinace nebo čekárny.

Celoskleněnné provedení

Rám je tvořený přetaženým sklem akvária. Čelní stranu akvária tak tvoří hladká celoskleněnná plocha.

Je ná Vás zda zvolíte bílé nebo černé podbarvení rámu.

LED osvětlení

 • Vyšší světelná intenzita a nížší spotřeba ve srovnání se zářivkam
 • Životnost diod až 50.000 hodin
 • Není nutné každý rok kupovat nové zářivky (zářivky časem degradují – snižuje se světelná intenzita a mění se vyzařované spektrum
 • Bezpečnost: pracuje pouze s napětím 12V, krytí IP X8

Pouze kvalitní akvarijní osvětlení poskytne optimální podmínky pro vitalitu rostlin v akváriu – pokud dáme rostlinám dobré podmínky pro růst, odebírají z vody přebytečné živiny a zabraňují tak šíření řas v akváriu.

LED lighting system

LED s diodami nové generace a spotřebou jen 10W. Pro věrné podání barev a vytvoření optimálnch podmínek pro rostliny jsou použity dva typy diod: 75% diod studená bílá (6800K) a 25% diod teplá bílá (4500K). 


Luminus

K osvětlení lze připojit ovladač Aquatlantis Luminus (není součástí), můžete pak nastavit postupné rozsvěcení a stmívání a simulovat tak západ a východ slunce, nebo i vypínat/zapínat buď přímo na ovladači nebo z Vašeho telefonu (aplikace dostupná pro Android iOS). Více o ovladači se dozvíte zde.

Integrovaná filtrace

V akváriu je zabudovaná kvalitní filtrace. Vše je přitom skryté pohledům, takže žádná technika pohledově neruší.

Filtr MINI BIOBOX®1

Filtrační systém Biobox s čerpadlem EasyFlux 200 a dostatkem prostoru pro umístění filtračních náplní EasyBox. Výkon čerpadla lze plynule regulovat prakticky do minimálního průtoku. Nedochází tak k nadměrnému čeření vody, které podporuje řasy a zhoršuje růst rostlin.

Filtrační náplně EasyBox

Křišťálově čistou vodu zajistí tři druhy filtračních náplní EasyBox, které obsahuje filtr Biobox: Fiber foam pro mechanickou předfiltraci, Coarse foam pro biologickou filtraci a vysoce porézní Aquaclay je ideální pro činnost prospěšných bakterií. Aquatlantis nabízí celkem 8 druhů filtračních náplní EasyBox. Ty se dají měnit podle zaběhnutí akvária a stavu rostlin a ryb. Po léčení ryb nebo při zákalech vody doporučujeme Carbon Foam, při výskytu řas speciální náplň Cleanwater na redukci nitrátů a fosfátů, při zabíháni akvária Zeolite na odstranění amonia.

Snadná údržba

Akvárium má výklopný kryt, který je možné i se světlem zcela vyjmout. Pro údržbu akvária je tak dostatečný manipulační prostor. Kryt má dvířka pro krmení ryb.

Jednoduchá montáž

součástí je rám pro montáž na zeď. Spojovací materiál (vruty a hmoždinky) není součástí a je třeba ho zvolit dle materiálu zdiva. Váha samotného akvária je 22 kg, napuštěné akvárium váží 61 kg.

Skryté připojení

na pravé straně akvária je šachta do které zavedeme prodlužovací kabel. Všechna připojení jsou tak skryta a k akváriu vede pouze jeden kabel.

Do šachty lze umístit i controller pro osvětlení nebo CO2 set - ale pouze s neplnitelnou lahví 500g (plnitelné lahve mají větší rozměry a do šachty se nevejdou).

BEZPEČNÁ DOPRAVA 

Akvárium Vám dovezeme naším autem a pomůžeme s vykládkou

Co obsahuje balení: 

 • Nástěnné akvárium
 • Osvětlení EasyLED 10W
 • Vnitřní filtr MINI BIOBOX 1
 • 3x Filtrační náplň EasyBox XS
 • Rám pro montáž na zeď

Co budete potřebovat: 

 • montážní materiál - doporučujeme donést rám do hobby obchodu, specifikovat sílu a materiál zdi a nechat si doporučit vhodné vruty a hmoždinky
 • prodlužovací napájecí kabel (zapojení osvětlení, filtrace a případně topítka)

Co doporučujeme přikoupit: 

Parametry

Rozměry70x20x48cm
OsvětleníEASY LED 10W
FiltraceMINI BIOBOX®1
ČerpadloEasyFlux®200
Objem39l
Topítkone

Nástěnná akvária