Minerální kostky pro krevety „Vital power““ Expand

Minerální kostky pro krevety “Vital power“


M52

Nové

Doplňkové krmivo pro krevety, kraby, sumce a šneky s obsahem minerálů, vitamínů a aloe vera

Více podrobností

Skladem

159 Kč

s DPH

Popis

Mineral kostky "Vital power" se skládají z čistých a vybraných minerálů, které jsou smíchány s cennými vitamíny, životně důležitými látkami a stopovými prvky.
  • Vhodné pro všechny bezobratlé
  • Dodají důležité minerály
  • Neznečišťují vodu 
  • K léčbě a prevenci poškození ulity hlemýžďů
  • Nejvyšší kvalita
Kostky obsahují mimo jiné důležité sloučeniny jódu a také životně důležité komplexy vitaminu B a extrakt z aloe vera, které zlepšují pohodu živočichů. Pomocí kostek lze cíleně přidat minerály, které ve vodě z vodovodu chybí nebo se v akváriu spotřebovávají, jako je železo, zinek, mangan, molybden a lithium.

Díky snadnému použití je tato minerální kostka skvělým doplňkovým krmivem pro živočichy v akváriu. Jednoduše přidejte jednu kostku do 20 litrů akvarijní vody a kostku vyměňte, jakmile se rozpustí, nejdříve však po týdnu. Cenné minerály se pomalu uvolňují do vody a jsou pak k dispozici zvířatům, aby podpořily stavbu jejich schránek. Minerální kostky lze použít jako prevence poškození ulity šneků.

Složení: 100% minerály, vitamíny

Doplňkové krmivo pro krevety, kraby, sumce a šneky

Doporučené použití: Přidejte jednu kostku na cca. 20l akvarijní vody. Minerální kostku vyměňte po jejím rozpuštění, ne však dříve než za týden.

Objem: 50 ml

Krmiva, Léčiva