Zkušenosti s technologií Ocean Free Hydro Pure

Ocean Free NEW HYDRA NANO PLUS

Hana V., Zlín, OF NEW HYDRA NANO PLUS:

Filtr mám rok. Mám typ Ocean Free Hydra Nano plus se skimmerem. Bere krásně kal z hladiny. Voda je čistší než třeba u filtru od Tetry.

Alena V., Třinec, OF NEW HYDRA NANO PLUS:

Filtr s technologií Hydro Pure a integrovaným skimmerem je výkonný, udržuje vodu křišťálově čistou, má příhodný rozměr do malého akvária a pracuje podle očekávání. Snad budou vyměnitelné vložky vždy k sehnání. Filtr se systémem Hydra Pure považuji za nejlepší způsob filtrace

Karel K., Košťany, OF NEW HYDRA NANO PLUS:

Ano, s technologií Hydro Pure jsem spokojen, filtr plní účel, udržuje vodu čistější než filtr molitanový a nemusí se tak často čistit.

Ocean Free NEW HYDRA vnitřní filtr

Michal K., Krnov, OF NEW HYDRA 20 vnitřní filtr:

S filtrem Ocean Free jsem spokojen, opravdu pomohl a udržuje čistou vodu oproti předchozímu filtru, jednou týdně odpouštím asi čtvrtinu vody a voda je stále průzračná. Jediné pro mne negativum je, že musí být jen kousek pod hladinou, aby dokázal přisávat vzduch a probublávat akvárium. Jsem ale velmi spokojený.

Marek T., Zbiroh, OF NEW HYDRA 20 vnitřní filtr:

Osobně jsem velmi spokojen s tímto filtrem. Dovolil bych si tvrdit, že je lepší než ostatní vnitřní filtry od Eheimu (mám 2 druhy). Po 5-ti týdnech, co jsem byl mimo republiku a nikdo nečistil filtry, pracoval ze všech nejlépe.

Jaroslav A., Jičín, OF NEW HYDRA 20 vnitřní filtr:

Filtr OF (New Hydra 20) používám od ledna 2019 a jsem s ním naprosto spokojen. Pravidelně jej čístím v intervalu 1 týden až 10 dní. Navíc jsem do košíčku v molitanové vložce přidal Purigen a nezaznamenal jsem nejmenší problém. Filtr funguje k mé naprosté spokojenosti.

Jaroslav H., Vamberk, OF NEW HYDRA 30 vnitřní filtr:

Bohužel, nepozoroval jsem žádné zlepšení, spíše rychlé zanášení filtru!

Petr B., Bystřice nad Pernštejnem, OF NEW HYDRA 30 vnitřní filtr:

Ano, zakoupil jsem u Vás filtr Ocean Free. Dal jsem ho do akva 80 litrů, ve kterém odchovávám malé africké tlamovce (jejich náročnost na vodu a produkci detritu znáte). Vždy po týdnu se objevila řasa, proto jsem se pro tento filtr rozhodl. Nakonec používám původní filtr (Eheim Aquaball) a k tomu ještě Ocean Free. Musím říct, že jsem očekával víc. Řasa se objeví zase, ale řekněme o 3 dny později než bez tohoto filtru. Takže jisté oddálení výměny vody a vyčištění akva tam je.

Eva J., Litvínov, OF NEW HYDRA 30 vnitřní filtr:

Filtr jsem pořídila hlavně kvůli přetrvávajícím problémům se zelenou vláknitou řasou. V této věci jsem nepozorovala žádné zlepšení. Jediné co vidím je to, že v minulosti byla voda někdy cítit rybinou a to teď odpadlo, takže něco k lepšímu se určitě děje.

Igor K., Praha, OF NEW HYDRA 30 vnitřní filtr:

Dobrý den, zatím nemám filtr v provozu dlouho, ale mám ho jako přídavný k filtru Juwel a zatím je aspoň voda krásně křišťálová. Měřím parametry vody, mám vysoký obsah fosforu, přestože měním vodu týdně. Trochu se mi objevila řasa štětička, tak neustále bádám, co s tím. Bylo mi doporučeno dodávat více dusíku, čas ukáže.

Ocean Free HYDRA FILTRON vnější filtr

Bohuš K., Čadca, OF HYDRA FILTRON 1000 vnější filtr:

Filter je trochu viac počuť ako som bol zvyknutý, avšak je to cena za výkon. Ťažko rozpoznať kedy treba čistiť filter, ja používam predfilter eheim dvoj poschodový ktorý čistim každý týždeň. Hlavný filter po cca 2 mes. Čistenie je rýchle a vďaka veľkým priemerom sa dá hlava pod tlakovou vodou dobre prepláchnuť od zvyškou rastlín. Pri čistení treba opatrne pár krát prebehnúť pri teplej vode nasávaciu pumpu. Ono po tých dvoch mesiacoch sa to môže trochu ťažšie preto teplu vodu. Ja mám 150 l akvárium a mám filter Hydra Pure prietok 1500 , Eheim 250 T. Filtre cistim osobitne cca po 60 dňoch. Keďže mám veľmi husto zarastené rastliny, skôr sa stretávam s deficitom fosforu a dusičnanov. Osobne som veľmi spokojný aj keď som išiel do rysku, keďže som tu značku nepoznal.

Jiří B., Frýdek Místek, OF HYDRA FILTRON 1000 vnější filtr

Velice kvalitní a tichý filtr, čistota a kvalita vody se o 50% zlepšila. Doporučuji filtr všem.

Vlastimil F., Dolní Újezd, OF HYDRA FILTRON 1000 vnější filtr

Super, tichý, lehká obsluha, rychlé napumpování vody oproti Eheimu, dobrý výkon, cena, znovu by koupil filtr od této značky.Super, tichý, lehká obsluha, rychlé napumpování vody oproti Eheimu, dobrý výkon, cena, znovu by koupil filtr od této značky.

Jiří B., Frýdek Místek, OF HYDRA FILTRON 1000 vnější filtr

Dobrý, tichý, jednoduché čištění

Martin V., Praha 9, OF HYDRA FILTRON 1500 vnější filtr

V pohodě, oproti Sera filtru neztrácí výkon, nezanáší se tolik, tišší

Miroslav F., Brno, OF HYDRA FILTRON 1500 vnější filtr

Předtím jsem dělal výměnu vody každý týden, teď jednou za čtrnáct dní, řasa se tvoří jenom zelená a to velice mírně. Celkově jsem s filtrem spokojen, je taky tichej, můžu ho každému doporučit, pokud trochu rozumí akvaristice tak nebude litovat.

Miroslav F., Brno, OF HYDRA FILTRON 1500 vnější filtr

Filtron je až moc silný, nevýhoda, nedá se regulovat, jinak je super, nemění už tak často vodu jako předtím se dvěma Eheim filtrama.

Josef R., Matiasovce, OF HYDRA FILTRON 1500 vnější filtr

Tichý, drží vodu déle čistou, nemusím tak často čistit filtr, nemám problém s řasama. Porouchalo se mi tlačítko pumpy na nasátí vody, cartridge po cca 3 měsících zcementovatěl - mám hodně tvrdou vodu.

Michaela S., Vranová, OF HYDRA FILTRON 1500 vnější filtr

Trochu hlučnější, jde těžce stlačit pumpa pro nasávání vody, jinak spokojenost co se týče čistoty vody. V 250l akváriu a proud ideál. Předtím jsem měla vnitřní filtr, takže se nedá srovnávat. Lehké čištění filtru.

Tomáš V., Praha 9, OF HYDRA FILTRON 1800 vnější filtr

super filtr, nezanáší se, ještě jsem ho nemusel čistit od března, krásná čistá voda, občas tendenci být lehce hlučnější, poté zase tichý, nejspíše nějaká výrobní nepřesnost. Plánuji větší akvárium a opět koupím jednu Hydru, kvůli 4. stupňové filtraci (v kombinaci s velkým Eheimem s topením).

Ocean Free HYDRA STREAM přídavný filtr

Jasef K., Blatná, OF HYDRA STREAM 1 přídavný filtr

Zhruba po 14 dnech používání filtru Ocean Free mohu konstatovat,že je voda opravdu čistější, průzračnější a rybičky jsou krásně vybarvené.