Nové Aquatlantis Aquaplasma 75 Expand

Aquatlantis Aquaplasma 75

Aquatlantis Aquatlantis

Nové

Jednoduché a funkční akvárium v hliníkovém rámu, s LED osvětlením a Biobox filtrací. Objem 146l. Rozměry 100 x 40 x 40cm.

Více podrobností

Na objednávku

7 696 Kč

s DPH

Popis

Aquatlantis Aquaplasma 75 je špičkové a kompletně vybavené nástěnné akvárium s LED osvětlením a Biobox filtrací. Objem je 39l. Rozměry jsou 70x20x48cm. 

LED osvětlení

  • Vyšší světelná intenzita a nížší spotřeba ve srovnání se zářivkam
  • Životnost diod až 50.000 hodin
  • Není nutné každý rok kupovat nové zářivky (zářivky časem degradují – snižuje se světelná intenzita a mění se vyzařované spektrum
  • Bezpečnost: pracuje pouze s napětím 12V, krytí IP X8

Pouze kvalitní akvarijní osvětlení poskytne optimální podmínky pro vitalitu rostlin v akváriu – pokud dáme rostlinám dobré podmínky pro růst, odebírají z vody přebytečné živiny a zabraňují tak šíření řas v akváriu.

LED lighting system

LED s diodami nové generace a spotřebou jen 10W. Pro věrné podání barev a vytvoření optimálnch podmínek pro rostliny jsou použity dva typy diod: 75% diod studená bílá (6800K) a 25% diod teplá bílá (4500K). 

Kvalitní rám akvária

blabla

Filtr MINI BIOBOX®1

Filtrační systém Biobox s čerpadlem EasyFlux 200 a dostatkem prostoru pro umístění filtračních náplní EasyBox. Výkon čerpadla lze plynule regulovat prakticky do minimálního průtoku. Nedochází tak k nadměrnému čeření vody, které podporuje řasy a zhoršuje růst rostlin.

Filtrační náplně EasyBox

Křišťálově čistou vodu zajistí tři druhy filtračních náplní EasyBox, které obsahuje filtr Biobox: Fiber foam pro mechanickou předfiltraci, Coarse foam pro biologickou filtraci a vysoce porézní Aquaclay je ideální pro činnost prospěšných bakterií. Aquatlantis nabízí celkem 8 druhů filtračních náplní EasyBox. Ty se dají měnit podle zaběhnutí akvária a stavu rostlin a ryb. Po léčení ryb nebo při zákalech vody doporučujeme Carbon Foam, při výskytu řas speciální náplň Cleanwater na redukci nitrátů a fosfátů, při zabíháni akvária Zeolite na odstranění amonia.


EASY LED CONTROL

K akváriu doporučujeme dokoupit časovač Easy LED Control se simulací úsvitu a stmívání - zbavíte ryby stresu z náhlého rozsvícení/zhasnutí světla.

Přejít na produkt

BEZPEČNÁ DOPRAVA ZDARMA

Akvárium Vám dovezeme zdarma naším autem (i na Slovensko)

Parametry

Rozměry70x20x48cm
FiltraceMINI BIOBOX®1
ČerpadloEasyFlux®200
Objem39l
OsvětleníEASY LED 10W
Topítkone

Akvarijní komplety