Aqua Art substrát 5,4 kg Expand

Aqua Art substrát 5,4 kg

Aqua art

5485

Nové

Přírodní akvarijní substrát. Substrát se dá skvěle tvarovat a nekalí vodu. Přirozeně snižuje pH vody na hodnotu okolo pH 6,5, která vyhovuje rostlinám i většině druhů chovaných ryb. 

Více podrobností

Skladem

499 Kč

s DPH

Popis

Přírodní akvarijní substrát, který je ve formě drobných pórovitých granulek. Substrát se dá skvěle tvarovat a nekalí vodu. Přirozeně snižuje pH vody na hodnotu okolo pH 6,5, která vyhovuje rostlinám i většině druhů chovaných ryb. Substrát obsahuje živiny, které jsou ochotně přijímány kořeny rostlin. Vhodný i pro chov krevetek.

Aqua Substrate II + je vylepšený výrobek nové generace, speciálně vyvinutý pro tvrdší vodu, nejběžnější v Evropě (silnější korekce pufru pH). Navíc díky inovativní technologii zajišťuje o 25% delší působení a výživu rostlin. Produkt je k dispozici v černé a tmavě hnědé barvě, je balen v pytlích o hmotnosti 5,4 kg.(cca 6 litrů). Aqua Substrate II + obsahuje substrát vhodný pro akvárium o objemu cca 40 litrů. V nově instalovaném akváriu zakryjte spodní povrch cca 5cm vrstvy Aqua Substrate II +.

Jedinečná technologie AquaSubstrate zajišťuje vyčistění vody tím, že absorbuje zákal a zabarvení. AquaSubstrate snižuje tvrdost vody a koriguje pH a nastavuje jeho optimální hodnotu. Pro rostliny a zvířata z tropických měkkých vod biotopů, rozsah je asi 6,5-6,9.

Hlavní výhody AquaSubstrate II + jsou:

  • Dlouhodobé hnojení: AquaSubstrate obsahuje pomalu uvolňující hnojivo pro rostliny s dlouhou životností.

  • Čistší voda: AquaSubstrate obnovuje čistotu vody, odstraňuje barvy a oblačnost způsobené např. Dřevěnými dekorativními prvky uvnitř akvária.

  • Stabilizace pH: AquaSubstrate změkčuje vodu na úroveň vhodnou pro přírodní oblasti většiny rostlin a ryb, které se v našich akváriích pěstují. Stabilizuje pH pufr.


  • Zdravé rostliny: porézní struktura AquaSubstrate zaručuje vývoj přirozené bakteriální flóry a je vynikající pro zdravý růst a výživu kořenů rostlin.

  • Přírodní vzhled: AquaSubstrate dokonale zapadá do uspořádání rostlinných akvárií.

E-SHOP