Aquatlantis Style 100 Expand

Aquatlantis Style 100

Aquatlantis Aquatlantis

Nové

Jednoduché a funkční akvárium v hliníkovém rámu, s LED osvětlením a Biobox filtrací. Objem 146l. Rozměry 100 x 40 x 40cm.

Více podrobností

Skladem

6 437 Kč

s DPH

Popis

Aquatlantis Style 100 je jednoduché a funkční akvárium v hliníkovém rámu, s LED osvětlením a BioBox filtrací. Objem 146l. Rozměry 100 x 40 x 40cm. Akvária z řady Style Vám doporučujeme kvůli výbornému poměru užitné hodnoty a ceny.

LED osvětlení

  • Vyšší světelná intenzita a nížší spotřeba ve srovnání se zářivkam
  • Životnost diod až 50.000 hodin
  • Není nutné každý rok kupovat nové zářivky (zářivky časem degradují – snižuje se světelná intenzita a mění se vyzařované spektrum
  • Bezpečnost: pracuje pouze s napětím 12V, krytí IP X8

Pouze kvalitní akvarijní osvětlení poskytne optimální podmínky pro vitalitu rostlin v akváriu – pokud dáme rostlinám dobré podmínky pro růst, odebírají z vody přebytečné živiny a zabraňují tak šíření řas v akváriu.

LED lighting system

LED s diodami nové generace a spotřebou jen 18W. Pro věrné podání barev a vytvoření optimálnch podmínek pro rostliny jsou použity dva typy diod: 75% diod studená bílá (6800K) a 25% diod teplá bílá (4500K). 

Inovace Aquatlantisu nejsou samoúčelné. Porovnejte roční náklady na provoz běžného akvária s Aquatlantis Style 100:

Hliníkový kryt akvária

Horní i spodní lem akvária jsou z hliníku. Ve víku krytu jsou dvířka na krmení ryb (případně pro použití automatického krmítka). V zadním skle akvária je průchodka (například pro CO2 hadičku, neslouží pro hadice vnějšího filtru - průchodka je pouze na jedné straně a otvor je menší).

Filtr BioBox 2

Filtrační systém Biobox s čerpadlem EasyFlux 600 a dostatkem prostoru pro umístění filtračních náplní EasyBox. Výkon čerpadla lze plynule regulovat prakticky do minimálního průtoku. Nedochází tak k nadměrnému čeření vody, které podporuje řasy a zhoršuje růst rostlin. Ve filtru je integrované topítko EasyKlim 100.

Filtrační náplně EasyBox

Křišťálově čistou vodu zajistí čtyři druhy filtračních náplní EasyBox, které obsahuje filtr Biobox: Fiber foam pro mechanickou předfiltraci, Coarse foam pro biologickou filtraci, Activated carbon pro absorbci toxinů a vysoce porézní Aquaclay je ideální pro činnost prospěšných bakterií. Aquatlantis nabízí celkem 8 druhů filtračních náplní EasyBox. Ty se dají měnit podle zaběhnutí akvária a stavu rostlin a ryb. Po léčení ryb nebo při zákalech vody doporučujeme Carbon Foam, při výskytu řas speciální náplň Cleanwater na redukci nitrátů a fosfátů, při zabíháni akvária Zeolite na odstranění amonia.


EASY LED CONTROL

K akváriu doporučujeme dokoupit časovač Easy LED Control se simulací úsvitu a stmívání - zbavíte ryby stresu z náhlého rozsvícení/zhasnutí světla.

Přejít na produkt

BEZPEČNÁ DOPRAVA ZDARMA

Akvárium Vám dovezeme zdarma naším autem (i na Slovensko)

Parametry

Rozměry100 x 40 x 40cm
FiltraceBiobox 2
ČerpadloEasyFlux 600
OsvětleníLED SYSTEM 18W
Kapacita146l
TopítkoEasyKlim 150W
ŘadaStyle
Objem101 - 200l
Síla skla8

Videos

Akvarijní komplety