Aquatlantis Fusion 200x70 Expand

Aquatlantis Fusion 200x70

Aquatlantis Aquatlantis

Nové

Mimořádné akvárium s LED osvětlením ve dvou řadách, Rozměry 200x70x75cm. Objem 1057l. Dodává se bez filtru.

Více podrobností

Na objednávku

58 389 Kč

s DPH

Popis

Mimořádné akvárium s LED osvětlením ve dvou řadách, Rozměry 200x70x75cm. Objem 1057l. Dodává se bez filtru.

LED osvětlení

  • Vyšší světelná intenzita a nížší spotřeba ve srovnání se zářivkami
  • Životnost diod až 50.000 hodin
  • Není nutné každý rok kupovat nové zářivky (zářivky časem degradují – snižuje se světelná intenzita a mění se vyzařované spektrum
  • Bezpečnost: pracuje pouze s napětím 24V, krytí IP X8

Pouze kvalitní akvarijní osvětlení poskytne optimální podmínky pro vitalitu rostlin v akváriu – pokud dáme rostlinám dobré podmínky pro růst, odebírají z vody přebytečné živiny a zabraňují tak šíření řas v akváriu.

U akvária Aquatlantis Fusion 200x70 můžete volit ze dvou typů osvětlení: Easy LED a Easy LED H2O.

Osvětlení Easy LED

Toto akvárium je vybaveno dvěma světly Easy Led H2O 88W - díky celkem 176W špičkových diod je vhodné i pro ty nejnáročnější rostliny!. Toto osvětlení je velmi úsporné, ale především velmi výkonné, takže pod ním krásně rostou rostliny. Světla v tomto akváriu nahradí 5-6 zářivek T5 80W. A to při spotřebě odpovídající dvěma zářivkám. 

Vyladěné spektrum 

Easy LED vyzařuje maximum světla ve spektru využitelném  rostlinami  a současně má věrné barevné podání s indexem CRI 80. Toho je dosaženo kombinací diod různých barev - studená bílá 67%, teplá bílá 17%, 8% modrých a 8% červených diod. Výsledná barevná teplota je 6800K

Kvalitní optika
kryt z vysoce propustného polykarbonátu, který vzhledem ke svému profilu světlo rozptyluje do úhlu 120º - diody tak rovnoměrně nasvětlí celé akvárium. 

Easy LED H2O (volitelné)

Ke špičkovým parametrům Easy LED přidává unikátní technologii aktivního chlazení vodou - osvětlení Easy LED H2O je doplněno hliníkovým vodním chladičem a malým čerpadlem (spotřeba 6W). Voda z akvária protéká chladičem (svítidlo má krytí IP X8) a vrací se zpět do akvária. Svítidlo se takto ochlazuje, čímž se dále prodlužuje životnost diod, ale především – přebytečná tepelná energie světla je použita k ohřevu vody. Tato technologie přináší 50% úsporu na vytápění akvária. Geniální věci bývají jednoduché.

Inovace od Aquatlantisu nejsou samoúčelné. Porovnejte roční náklady na provoz běžného akvária s Fusion 200x70:

Hliníkový kryt akvária

varianty černá a bílá jsou lakované, ostatní varianty kombinují stříbrný elox a zvolený dekor. Jednoduchý přístup do akvária díky posuvnému uchycení světla. V krytu jsou dvířka na krmení ryb. V zadní části horního lemu akvária je na každé straně otvor pro hadice vnějšího filtru, přidávání CO2 apod.

U tohoto akvária se počítá s použitím vnějšího filtru, takže filtrace není součástí.


EASY LED CONTROL

K akváriu doporučujeme dokoupit časovač Easy LED Control se simulací úsvitu a stmívání - zbavíte ryby stresu z náhlého rozsvícení/zhasnutí světla.

Přejít na produkt

Balení obsahuje akvárium, osvětlení, filtr a topítko. Neobsahuje skříňku

BEZPEČNÁ DOPRAVA ZDARMA

Akvárium Vám dovezeme naším autem (i na Slovensko). Doprava je zdarma

Parametry

Rozměry200 x 70 x 75cm
Filtrace-
Čerpadlo-
Objem1057l
OsvětleníLED 2 x 88W
Kapacita848l
Topítko-
ŘadaFusion
Objemnad 500l
Síla skla15

Akvarijní komplety