Máme pro vás nový CO2 set EQULIBRIUM

• Atraktivní cena - set začíná na 2300 Kč s tlakovou lahví 0,7 l (na výběr máte lahve 0,7, 2,1 a 5l, případně lze set koupit bez láhve)
• Je postavený na redukčním ventilu, který Vás nezaujme precizním zpracováním ani kvalitní povrchovou úpravou, nezaujme Vás nejspíš ničím. Má totiž jiný úkol, redukovat tlak na nastavenou hodnotu. A to dělá spolehlivě. U redukčního ventilu totiž platí, že o něm pokud možno nemáte vědět. Díky tomu, že výrobce šetřil na všem, co není pro funkci podstatné, podařilo se nám osazením tohoto ventilu srazit velmi zajímavě cenu celého kompletu.
• Elektromagnetický ventil pro noční vypínání - má dvě hlavní výhody - je rozebíratelný (na rozdíl od většiny ventilů na trhu), takže lze kdykoliv odstranit případnou mechanickou nečistotu, bránící funkci. Dále má indikační diodu, díky které vždy víte, zda je souprava právě sepnutá (užitečné především ve spojení s pH controllerem)
• Jehlový ventil pro nás vyrábí italská firma Oxyturbo a je určený přímo pro akvaristiku - má opravdu tenkou jehlu a velmi jemný závit. Čím jemnější závit, tím preciznější je regulace (příklad: pokud je závit příliš hrubý, jedním otočením se dostaneme například z 50 na 60 bublinek za minutu, to nám příliš přesnou regulaci neumožní. Naopak u jemného závitu změníme jedním otočením průtok z 50 na 52 bublinek. To nám umožní precizní regulaci)
• Počítadlo bublin, které je pevnou součástí ventilu - snadné seřízení - díky nulové “setrvačnost” po otočení jehlovým ventilem okamžitě vidíme změnu počtu bublinek. (Pokud počítadlo bublin není součástí setu, osazuje se až na hadičku, která vede z ventilu do akvária. Pak se ale neprojeví změna nastavení ihned, ale až s nějakou prodlevou - seřízení tak může být solidní zkouškou trpělivosti).
• Díky špičkovému zpracování jehlového ventilu a pevnému osazení počítadla bublin se dá náš CO2 set seřídit jako švýcarské hodinky.

Více informací 

Výhradně zastupujeme tyto značky: